rr

«نسیم حیات» به فصل دوم رسید/ «محیط زیست» کالای وارداتی نیست

میرحسن خواجوی، تهیه کننده برنامه تلویزیونی «نسیم حیات» به ویژگی های این فصل از برنامه اشاره کرد و گفت: برنامه «نسیم حیات» مبتنی بر یک نیاز عینی و ذهنی تحت عنوان زندگی متعالی در فلات مرکزی ایران شکل گرفته است. این موضوع علاوه بر انسان‌ها، گونه‌های زیستی دیگر را نیز در بر می‌گیرد. باید بدانیم که فلات مرکزی ایران هزاران سال است که محل زندگی پدران ما بوده و به صورت منطقی و طبیعی محل زیست فرزندان ما خواهد بود.
ادامه مطلب ...
photo_2020-03-04_13-29-01

نسیم حیات به استقبال روز درختکاری می رود

به گزارش خبرگزاری برنا ؛ ویژه برنامه روز درختکاری به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی و اجرای عقیل بهرامی چهارشنبه 14 اسفند ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می شود. در این ویژه برنامه، نسیم حیات با دعوت از مدیران پیشین و پژهشگران حوزه محیط زیست به اهمیت درخت و درختکاری در ابعاد زیست‌محیطی، اقتصادی و ... می پردازد و اینکه در نگاه ملی و آئینی ایران این مسأله چه جایگاهی دارد.
ادامه مطلب ...
e

آلودگی بو یک نوع نسبتاً جدیدی از آلودگی است

تهران- ایرنا- پژوهشگر مجتمع فناوری های آبی حیات: به خاطر عدم به کارگیری پتانسیل‌های دانشگاهی اکنون ۱۸ نهاد و دستگاه کشور معطل و درگیر شناسایی منشأ بوی بد تهران شده اند. دهمین قسمت از برنامه نسیم حیات با موضوع «بوی بد تهران» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی از شبکه پنج سیما پخش شد. در این قسمت از نسیم حیات منشأ، چیستی و اثرات بوی بدی که دو سال است در پایتخت استشمام می شود، بررسی شد.
ادامه مطلب ...
rr

مسئولین جامعه دانشگاهی ما را درگیر حل مسائل نمی کنند

به گزارش خبرگزاری برنا ؛ دهمین قسمت از برنامه نسیم حیات با موضوع «بوی بد تهران» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه 11 اسفند ماه ساعت 21:30 از شبکه پنج سیما پخش شد. در این قسمت از نسیم حیات منشأ، چیستی و اثرات بوی بدی که دو سال است در پایتخت استشمام می شود، بررسی شد. دکتر شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و مهندس محمد غیبی کارشناس ارشد و پژوهشگر محیط زیست، مهمانان این هفته نسیم حیات بودند.
ادامه مطلب ...
13981030000858_Test_PhotoN (Copy)

بوی بد تهران از صفر تا صد در «نسیم حیات»

مهر/ دهمین قسمت از برنامه «نسیم حیات» با موضوع بوی بد تهران یکشنبه ۱۱ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود. در این قسمت از برنامه «نسیم حیات» به بوی نامطبوع تهران پرداخته می شود. اینکه ناشی از چیست؟ چرا یکباره ظهور کرد و مهمتر اینکه چه خطراتی می تواند پایتخت نشینان داشته باشد؟
ادامه مطلب ...
13981030000858_Test_PhotoN (Copy)

بوی بد تهران از صفر تا صد در نسیم حیات

دهمین قسمت از برنامه نسیم حیات با موضوع «بوی بد تهران» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه 11 اسفند ساعت 21:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود. به گزارش روابط عمومی؛ چهارشنبه 12 دی 1397 حوالی عصر، بوی مشمئزکننده ای در بسیاری از مناطق تهران پیچید، اما در روزهای بعد به سرعت فراموش شد ....
ادامه مطلب ...
نسیم حیات

یک خبر خوب و یک خبر بد در رابطه با آلودگی هوا

به گزارش خبرگزاری برنا؛ در نهمین قسمت از نسیم حیات با موضوع «آلودگی هوا» ضمن طرح تجارب ملی و بین‌المللی، مهمانان برنامه به بررسی آمارها، چالش‌ها و راهبردهای خروج از این معضل پرداختند.نهمین قسمت از برنامه نسیم حیات با موضوع «آلودگی هوا» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه ۴ اسفند ماه ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما پخش شد.
ادامه مطلب ...