3382913

بررسی آلودگی هوا در «نسیم حیات»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، نهمین قسمت از برنامه «نسیم حیات» با موضوع «آلودگی هوا» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود. در حال حاضر هم علم و هم تجربه لازم در سطح ملی و بین‌المللی برای رفع معضل آلودگی هوای کشور وجود دارد اما اینکه چرا این مهمان ناخوانده هر سال مزاحم شهرهای ایران می شود، سوالی است که مسئولین ذیربط باید به آن پاسخ دهند.
ادامه مطلب ...
photo_2020-01-25_12-51-31+(2)

«آب مجازی» یا واقعیت پنهان؟

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ هشتمین قسمت از برنامه نسیم حیات با موضوع «آب مجازی» به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه 6 بهمن ماه ساعت 21:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
ادامه مطلب ...
12345

خواجوی: فصل دوم برنامه نسیم حیات از اسفندماه ضبط خواهد شد

نسیم حیات عنوان برنامه‌ای است که از آبان ماه سال جاری با تحلیل و کارشناسی مسائل محیط زیستی از شبکه پنجم سیما پخش خواهد شد؛ امیرحسن خواجوی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره بر بازخوردهای دریافت شده از پخش فصل اول این برنامه، اظهار داشت: این برنامه در هفت قسمت پخش شده خود، توانست مخاطبین خوب و وفاداری را جذب خود کند؛ ما در مرحله نخست با حلقه بسته‌ای از کارشناس پندارانی مواجه بودیم که مسائل اصلی محیط زیست را با مسائل فرعی جا به جا کرده بودند.
ادامه مطلب ...
13981030000858_Test_PhotoN (Copy)

هفتمین قسمت از «نسیم حیات»؛ ایران سرزمین فرصت‌ها

عضو دپارتمان ارزیابی مجتمع فناوری‌های آبی حیات با بیان اینکه ایران سرزمین فرصت‌ها است، گفت: در ایران، چنانچه بخش‌های مختلف محیط زیست شهری نظیر پسماند، به درستی مدیریت شوند، شاهد حفظ محیط‌زیست در کنار تولید ثروت خواهیم بود.
ادامه مطلب ...
نسیم حیات

ایران سرزمین فرصت هاست

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ هفتمین قسمت از برنامه تلویزیونی نسیم حیات، به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه 29 دی ماه با موضوع «محیط زیست شهری» از شبکه پنج سیما پخش شد.
ادامه مطلب ...
3354061 (Copy)

«نسیم حیات» محیط زیست شهری را بررسی می کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برنامه، هفتمین قسمت از برنامه «نسیم حیات» با بررسی تعریف و مفاهیم محیط زیست شهری، به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه ۲۹ دی ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
ادامه مطلب ...
نسیم حیات

تعریف و بررسی مفاهیم محیط زیست شهری در «نسیم حیات»

به گزارش خبرگزاری صبا، هفتمین قسمت از برنامه «نسیم حیات» با بررسی تعریف و مفاهیم محیط زیست شهری، به تهیه کنندگی امیرحسن خواجوی یکشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
ادامه مطلب ...